Hakkımızda

Herbatürk olarak, 2015 yılında, insanlara daha sağlıklı ve daha doğal bir yaşam sağlamak amacıyla yola çıktık. Doğadan aldığımız ilhamla tüketicilerimiz için sağlıklı çözümler sunmayı hedefliyoruz. Doğanın bize sunduklarını gelecek kuşaklara taşıyor ve bu ilhamla yarattığımız besin takviyelerini ihtiyacı olanlarla buluşturuyoruz.

Duruşumuz ve hedefimizle sektöre bambaşka bir boyut kazandırdığımız inancındayız. Ürünlerimizin içeriğine, sağladığı faydalara ve kalitesine güveniyoruz. Geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe bir sağlık köprüsü olmak bizim için her şeyin önünde geliyor. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyor, ürünlerimizi geliştirirken insanlığa faydalı olması için çabalıyoruz.

En İyisini Hakediyorsunuz Değil mi?

Öyleyse Bize Katılın ve Sizin İçin Neler Yapabileceğimize Bir Göz Atın...

Neden Herbatürk?

Çünkü kendime iyi bakmak ve sağlıklı olmak istiyorum.
Çünkü enerjim yüksek, moralim iyi olsun istiyorum.
Çünkü kaliteli, işe yarayan, bütçemi zorlamayacak ürünler kullanmak istiyorum.
Çünkü insanlara yardım etmek, onları bilinçlendirmek istiyorum.
Çünkü yorulmadan, küçük kazançlarla aileme destek olmak istiyorum.
Çünkü mesai bağımlılığı olmayan ama iyi gelir getiren bir iş istiyorum.
...
Bunlar ve benzeri sebeplerden dolayı HERBATÜRK...

GÖRÜŞLER

  • Abdulkadir İnan

    Herbatürk form ürünlerini kullandım ve çok memnun kaldım. Kısa sürede istediğim neticeye ulaştım. Hiçbir yan etkisi yok. Beni bu ürünleri almaya iten en önemli sebep tüm ürünlerin sertifikalarının olması. Malum piyasada merdiven altı birçok ürün var. Herbatürk markası bu konuda Güven veriyor. Temsilci olup hem tanıtıp hem kazanmak istiyorum.

  • Mustafa Çiğdem

    Herbatürk gıda Takviyelerini Kullanan birisiyim. Başlarda tedirginlik vardı , acaba işe yarar mı ? Yan etkileri olur mu ? Olumsuz bir şeyler yaşarmıyım ? diye endişelerim olmuştu. Fakat şuanda herkese tavsiye edecek durumdayım. Herbatürk markası hakikaten Kaliteli ve Güvenli. Şiddetle tavsiye ediyorum. Kullanın sağlıklı olun.

  • Mehmet Ali Saruhan

    Yıllardır kilo vermek için pek çok markaya başvurdum ve istediğim sonucu alamadım. Bir noktadan sonra artık hiçbir ürüne güveniniz kalmıyor. Herbatürk markasını bana bir arkadaşım tavsiye etti , ben almak istemedim. Daha sonra kendisi ürünü alıp bana hediye etti. 4 haftalık sürede inanılmaz bir ilerleme kaydettim. Şimdi devamlı kullanıyorum ve tavsiye ediyorum. Teşekkürler Herbatürk